EFEKT
Home · Profil firmy Jak objednávat · Dodací a platební podmínky · Odměny-slevy · Kontakt Objednávkový košík

Vyhledat produkt

zadejte kód, název výrobku nebo hledané slovo z popisu

Produkty dle skupin
Prací prášky Tekuté prací prostředky a prací doplňky Avivážní prostředky a škroby Saponáty na nádobí Prostředky na WC, koupelny, kuchyně, desinfekci a okna Čistící krémy a písky Čistící prostředky na podlahy, koberce a nábytek Prostředky do myček nádobí Tekutá a tuhá mýdla Šampóny, sprchové gely, pěny a soli do koupele Kosmetika Betys, masážní a regenerační přípravky Konopná kosmetika Kosmetika z Mrtvého moře Kosmetika na ruce + propolis Ústní hygiena Kosmetika pro muže Kosmetika na tělo Divoká kosmetika Toaletní papíry, papírové utěrky a kapesníky Kosmetika pro děti Repelenty Osvěžovače vzduchu Dámská hygiena Ostatní domácí potřeby a jiné Super koncentráty Hnojiva Potravinové doplňky Zelená káva a espresso Vitamíny a doplňky zdravé výživy

Produkty dle značek
100PER Forsil Řada Mr. ExPERt Klasa Efekt Haléřovka Vitali LAURA a LUIGI COLUTTI GILLETTE LAURA a LUIGI COLLINI Betys Divoká kosmetika Kosmetika z Mrtvého moře Predator Tento Revital Maxivita Efekt Foods Pure Way FloraLine Mr. Profesional Nezařazené

Ke stažení

Odměny-slevy

Za každých 1000 Kč Vaší objednávky obdržíte zdarma jedno balení (8 rolí) 3vrstvého toaletního papíru TENTO PEARL WHITE v hodnotě 95 Kč, nebo 3 balení ZATAHOVACÍCH SÁČKŮ NA ODPADKY 35 L (15 ks/bal.) v hodnotě 177 Kč, nebo 3 balení ZATAHOVACÍCH SÁČKŮ NA ODPADKY 60 L (10 ks/bal.) v hodnotě 177 Kč.

Za každých dosažených 3 500 korun z Vaší objednávky máte i nadále nárok na 1x dárek podle svého výběru: buď jeden 3-5ti litrový kanystr jakéhokoliv tekutého přípravku z naší nabídky, nebo 1x slevu ve výši 100 Kč, nebo 4 balení (4x 8 rolí) 3vrstvého toaletního papíru TENTO PEARL WHITE v hodnotě 380 Kč, nebo 1 kus FORSIL COMPACT CLEAR 7 kg v hodnotě 269 Kč, anebo 2 kusy přípravku na skvrny FORSIL TURBO AKTIV 3 litry v hodnotě 318 Kč .

Akce platné do 26. 2. 2021

Akce 1000 Kč

Odměny

Nezanedbatelná je i možnost dalších slev ze základních cen všech 7mi a 11ti kilogramových pracích prášků, kdy zákazník např. při objednávce 14 a více kusů (platí součet všech šesti variant 7-11 kg druhů) dosáhne slevy až 50 Kč/ks.

Akce platné do 26. 2. 2021


Akce


CÍLOVÁ PROCENTNÍ SLEVA:
1. Přesáhne-li celková objednávka Vašeho zboží částku 7 500 Kč,
náleží objednavateli závěrečná sleva 3%.
2. Přesáhne-li celková objednávka Vašeho zboží částku 15 000 Kč,
náleží objednavateli závěrečná sleva 5%.
3. Přesáhne-li celková objednávka Vašeho zboží částku 25 000 Kč,
náleží objednavateli závěrečná sleva 7%.
4. Přesáhne-li celková objednávka Vašeho zboží částku 40 000 Kč,
náleží objednavateli závěrečná sleva 9%.
5. Cílová procentní sleva je na zúčtovacím dokladu vyčíslena zvlášť.
! AKCE ! AKCE !

Katalog ZDARMA

Objednávka v Excelu
Chcete-li si stáhnout objednávkový formulář v Excelu, stahujte zde:
ceník-objednávka Excel XLS
ceník-objednávka Excel XLSX

Novinky v naší nabídce

NEPŘEHLÉDNĚTE
Zboží do vyprodání zásob

Jak e-nakupovat
Home | Kontakt (c) Copyright 2004-2021 EFEKT a ESC.CZ, všechna práva vyhrazena