EFEKT
Home · Profil firmy Jak objednávat · Dodací a platební podmínky · Odměny-slevy · Kontakt Objednávkový košík


Vyhledat produkt

zadejte kód, název výrobku nebo hledané slovo z popisu

Produkty dle skupin
Prací prášky Tekuté prací prostředky a prací doplňky Avivážní prostředky a škroby Saponáty na nádobí Prostředky na WC, koupelny, kuchyně, desinfekci a okna Čistící krémy a písky Čistící prostředky na podlahy, koberce a nábytek Prostředky do myček nádobí Tekutá a tuhá mýdla Šampóny, sprchové gely, pěny a soli do koupele Kosmetika Betys, masážní a regenerační přípravky Konopná kosmetika Kosmetika z Mrtvého moře Kosmetika na ruce + propolis Ústní hygiena Kosmetika pro muže Kosmetika na tělo Toaletní papíry, papírové utěrky a kapesníky Kosmetika pro děti Repelenty Osvěžovače vzduchu Dámská hygiena Ostatní domácí potřeby a jiné Super koncentráty Potravinové doplňky Káva Hnojiva Vitamíny a doplňky zdravé výživy Respirátory

Produkty dle značek
100PER Forsil Řada Mr. ExPERt Klasa Efekt Haléřovka Vitali CARIN LAURA a LUIGI COLUTTI DENIM LAURA a LUIGI COLLINI GILLETTE Betys Kosmetika z Mrtvého moře Predator Tento Vitar Maxivita Efekt Foods Pure Way FloraLine Mr. Profesional Nezařazené

Ke stažení

MAXIVITA HERBAL Očista jater

Český výrobek
Objednávkové číslo M612
Balení 30 tablet
Cena 1 ks 99,00 Kč (s DPH)Podporuje detoxikaci organizmu. Chrání játra.
MaxiVita Herbal Očista jater je díky svým účinkům vhodný po konzumaci alkoholu, tučného jídla, při dlouhodobém užívání léků a při rekonvalescenci. Přípravek obsahuje přírodní extrakt z ostropestřce mariánského a kombinaci důležitých vitaminů, které jsou nezbytné pro správnou funkci lidského organizmu.
Ostropestřec mariánský obsahuje silymarin. Tato látka podporuje regeneraci jater a příznivě tak ovlivňuje jejich činnost. Játra jsou důležitý orgán, který se významně podílí na odvádění toxických látek z těla. Jejich správná funkce je důležitá pro celkový stav organizmu. Jako podpůrný prostředek se ostropestřec podává při špatné funkci jater, které mohou být poškozeny léky, alkoholem nebo jinými škodlivými látkami.
Vitaminy C a E jsou významnými antioxidanty, které chrání organizmus a povzbuzují imunitní systém. Velký význam mají i vitaminy skupiny B, z nichž vitaminy B1 a B6 příznivě ovlivňují funkci nervového a imunitního systému. Vitamin B12 se společně s vitaminem B6 podílí na tvorbě červených krvinek.


Aktivní složky v 1 tabletě a % *DDD
Ostropestřec mariánský (extrakt 30:1 – 150 mg, silymarin 80 %) 4500 mg
Biotin 12,5 ug (25%)
Vitamin B1 0,275 mg (25%)
Vitamin B2 0,35 mg (25%)
Vitamin B6 0,35 mg (25%)
Vitamin B12 0,625 ug (25%)
Nikotinamid 4,0 mg (25%)
Kyselina pantothenová 1,5 mg (25%)
Kyselina listová 50,0 ug (25%)
Vitamin C 20 mg (25%)
Vitamin E 3,0 mg (25%)
* DDD = doporučená denní dávka
! AKCE ! AKCE !

Katalog ZDARMA

Objednávka v Excelu
Chcete-li si stáhnout objednávkový formulář v Excelu, stahujte zde:
ceník-objednávka Excel XLS
ceník-objednávka Excel XLSX

Novinky v naší nabídce

NEPŘEHLÉDNĚTE
Zboží do vyprodání zásob

Jak e-nakupovat

Katalog Efekt v pdf
Chcete-li si stáhnout náš katalog v elektronické podobě, stahujte zde:
- katalog Efekt pdf (7,8 MB)
Home | Kontakt (c) Copyright 2004-2023 EFEKT a ESC.CZ, všechna práva vyhrazena