EFEKT
Home · Profil firmy Jak objednávat · Dodací a platební podmínky · Odměny-slevy · Kontakt Objednávkový košík
Vyhledat produkt

zadejte kód, název výrobku nebo hledané slovo z popisu

Produkty dle skupin
Prací prášky Tekuté prací prostředky a prací doplňky Avivážní prostředky a škroby Saponáty na nádobí Prostředky na WC, koupelny, kuchyně, desinfekci a okna Čistící krémy a písky Čistící prostředky na podlahy, koberce a nábytek Prostředky do myček nádobí Tekutá a tuhá mýdla Šampóny, sprchové gely, pěny a soli do koupele Kosmetika Betys, masážní a regenerační přípravky Konopná kosmetika Kosmetika z Mrtvého moře Kosmetika na ruce + propolis Ústní hygiena Kosmetika pro muže Kosmetika na tělo Divoká kosmetika Toaletní papíry, papírové utěrky a kapesníky Kosmetika pro děti Repelenty Osvěžovače vzduchu Dámská hygiena Ostatní domácí potřeby a jiné Super koncentráty Potravinové doplňky Kávy a čaje Hnojiva Vitamíny a doplňky zdravé výživy Respirátory

Produkty dle značek
100PER Forsil Řada Mr. ExPERt Klasa Efekt Haléřovka Vitali LAURA a LUIGI COLUTTI GILLETTE LAURA a LUIGI COLLINI Betys Divoká kosmetika Kosmetika z Mrtvého moře Predator Tento Revital Maxivita Efekt Foods Pure Way FloraLine Mr. Profesional Nezařazené

Ke stažení

FORSIL TURBO AKTIV speciální prostředek k odstranění skvrn a ke zvýšení prací účinnosti

Český výrobek
Objednávkové číslo F843
Balení kanystr 3 l
SUPER AKCE běžně 279,00 Kč (s DPH)
Cena 1 ks 169,00 Kč (s DPH)56,30
Kč/l

Akce
FORSIL TURBO AKTIV je špičkový profesionální tekutý odstraňovač skvrn. Odstraňuje i velmi odolné těžké skvrny a špínu, které nejdou odstranit běžným pracím prostředkem. Je také vhodný jako přídavek k obvyklé dávce pracího prášku nebo jako prostředek na předpírku, popř. jako přídavek k jinému prostředku na předpírku. Lze jej kombinovat s kterýmkoliv pracím prostředkem. Neobsahuje chlór - nepoškozuje barvy ani tkaniny. Je vhodný pro teploty 30 – 95°C a pro všechny typy praček používaných v prádelnách a domácnostech.

Síla aktivního kyslíku proniká přes vlákna a kompletně odstraňuje špínu a skvrny od vína, džusů, trávy, čaje, inkoustu, bláta apod. Jeho předností je působení při nižších teplotách.

Doporučené dávkování:
  • Aplikujte FORSIL TURBO AKTIV přímo na skvrnu a potom přidejte do praní k běžnému pracímu prostředku.
  • K posílení prací účinnosti dávkujte 15 – 30 ml na 5 kg prádla, tím zvýšíte prací účinnost kteréhokoliv pracího prostředku o 50 až 100 %.
  • U silně znečištěného prádla lze ještě zvýšit dávku, a to neomezeně.
  • Počet základních dávek: 200x / 3 l.


! AKCE ! AKCE !

Katalog ZDARMA

Objednávka v Excelu
Chcete-li si stáhnout objednávkový formulář v Excelu, stahujte zde:
ceník-objednávka Excel XLS
ceník-objednávka Excel XLSX

Novinky v naší nabídce

NEPŘEHLÉDNĚTE
Zboží do vyprodání zásob

Jak e-nakupovat

Katalog Efekt v pdf
Chcete-li si stáhnout náš katalog v elektronické podobě, stahujte zde:
- katalog Efekt pdf (9,6 MB)
Home | Kontakt (c) Copyright 2004-2021 EFEKT a ESC.CZ, všechna práva vyhrazena