MAXIVITA EXCLUSIVE LUTEIN FORTE+

Český výrobek
Objednávkové číslo M823
Balení 45 kapslí
MEGA CENA  
Cena 1 ks 142,00 Kč (s DPH)MEGA CENA
Zrak je jedním z našich nejdůležitějších smyslů. Přesto ho denně zatěžujeme a často i nadměrně namáháme. Negativní vliv na náš zrak může mít i nevhodné osvětlení, stres, kouření či znečištěné ovzduší.

MaxiVita® Exclusive Lutein Forte obsahuje přírodní extrakty z borůvek a měsíčku lékařského, který je zdrojem karotenoidů luteinu a zeaxantinu. Jejich pravidelný příjem může mít příznivý vliv na funkci očí. Extrakt z borůvek má silné antioxidační účinky, je velmi prospěšný pro normální stav zraku. Kombinace přírodních extraktů je doplněna o významné antioxidanty vitaminy C a E a minerální látku zinek, který přispívá k udržení normálního stavu zraku a normálním rozpoznávacím funkcím.

Doplněk stravy – kapsle s obsahem rostlinných extraktů, vitaminů a zinku.

INFORMACE PRO DIABETIKY: neobsahuje cukr.

Doporučené dávkování: dospělí 1 kapsli denně zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti do 15 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Složení obsahu kapsle: extrakt z květů měsíčku lékařského, kyselina L-askorbová, protispékavá látka – stearan hořečnatý, DL-alfa-tokoferylacetát, citrát zinečnatý, extrakt z borůvek, beta-karoten 10 %.

Složení obalu kapsle: bovinní želatina, oxid titaničitý.

Upozornění: ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na horní straně obalu.


Aktivní složky v 1 kapsli a % RHP*
extrakt z měsíčku lékařského (Calendula officinalis)
10% lutein
2% zeaxantin
200 mg
20 mg
4 mg
extrakt z borůvek (Vaccinium myrtillus) 30 mg
beta-karoten 2,4 mg
vitamin (kyselina L-askorbová) 40 mg (50 %)
vitamin (DL-alfa-tokoferylacetát) 12 mg (100 %)
zinek (citran zinočnatý) 10 mg (100 %)
* referenční hodnota příjmu