MAXIVITA HERBAL HORKÝ NÁPOJ Echinacea

Český výrobek
Objednávkové číslo M760
Balení 10 sáčků
JEN ZA  
Cena 1 ks 75,00 Kč (s DPH)JEN ZA
Horký nápoj s příchutí echinacey. Doplněk stravy s obsahem přírodních extraktů, vitamínu C (160 mg/sáček) a zinku (5 mg/sáček). Se sladidly a cukrem.

Obsažené přírodní extrakty z echinacey a aceroly jsou významnými antioxidanty, které pozitivně přispívají k přirozené obranyschopnosti organizmu. Mají příznivý vliv na horní cesty dýchací, a proto jsou v lidovém léčitelství často používány jako podpora při prochlazení. Horký nápoj je obohacen o zvýšenou dávku vitaminu C. Vitamin C je velmi důležitý pro funkci imunitního systému. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a pomáhá chránit organizmus před oxidativním stresem.

Doporučené dávkování: dospělí a děti od 12 let 1 sáček denně. Obsah sáčku rozmíchejte ve 200 ml horké vody. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Upozornění: ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25°C v dobře uzavřeném obalu. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na spodní straně obalu.

Složení: cukr, kyselina – kyselina citronová, aroma, kyselina L-askorbová, extrakt z natě echinacey, barvivo – betain, extrakt z plodů aceroly, citrát zinečnatý, sladidla – sukralóza, citróza (neohesperidin DC)

Obsah: 10 sáčků

Hmotnost: 40 g


Aktivní složky v 1 sáčku a % RHP*
extrakt z echinacey (Echinacea purpurea) 100 mg
extrakt z aceroly (Malpighia glabra) 25 mg
vitamin C (kyselina L-askorbová) 160 mg (200 %)
zinek (citran zinočnatý) 5 mg (50 %)
* referenční hodnota příjmu