MAXIVITA EXCLUSIVE KLOUBNÍ VÝŽIVA

Český výrobek
Objednávkové číslo M671
Balení 20 sáčků (76 g/1 sáček)
MEGA CENA  
Cena 1 ks 122,00 Kč (s DPH)MEGA CENA
Rozpustná forma doplňku stravy s obsahem všeho nejdůležitějšího pro zdraví kloubů.

Kondice pohybového aparátu člověka je denně ovlivňována nejen sedavým způsobem života, ale u sportovně založených osob naopak i jeho přetěžováním. Mezi důležité součásti pohybového aparátu patří svaly, šlachy a klouby. Těm bychom měli věnovat péči dávno před tím, než pocítíme první známky opotřebení. MaxiVita Exclusive Kloubní výživa nabízí kombinaci aktivních látek, z nichž každá může pohybovému aparátu významně prospět.
Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát jsou přirozenou součástí kloubních chrupavek. S přibývajícím věkem se schopnost organizmu syntetizovat tyto látky snižuje, proto je vhodné je do organizmu dodávat. Základní stavební hmotou všech pojivových tkání je kolagen. Pro jeho syntézu je velmi důležitý vitamin C, který se podílí na metabolizmu aminokyselin. Je nezbytný pro strukturu chrupavek, podporuje jejich normální funkci a tím přispívá i k funkčnosti kloubů. Významnou složkou preparátu je Boswellin®, standardizovaný extrakt z rostliny boswellia serrata, která díky obsaženým látkám pomáhá udržet klouby v dobrém stavu.

Obsažená aktivní látka (vitamin C) přispívá k:
  • normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek
  • snížení míry únavy a vyčerpání
  • normální funkci imunitního systému
  • ochraně před oxidativním stresem

Doplněk stravy – rozpustná směs v sáčku s obsahem glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu, kolagenu, Boswellin® a vitaminu C. Se sladidlem. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky.

Doporučené dávkování: Dospělí a děti od 15 let 1 sáček denně po jídle. Obsah sáčku rozpusťte ve 200 ml vody. Není určeno pro děti do 15 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může způsobovat projímavé účinky.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25°C v dobře uzavřeném obalu. Minimální trvanlivost do konce data na spodní straně obalu.

Složení: Kyselina – kyselina citronová, regulátor kyselosti – hydrogenuhličitan sodný, sladidlo – sorbitol, glukosamin sulfát.2KCl, přírodní aroma, chondroitin sulfát, kolagen, Boswellin®, kyselina L-askorbová, sladidla – sukralóza, citróza (neohesperidin DC).


Aktivní složky v 1 sáčku (200 ml nápoje) a % DDD*
glukosamin sulfát 500 mg
chondroitin sulfát 100 mg
kolagen 100 mg
Boswellin® 50 mg
vitamin C (kyselina L – askorbová) 20 mg (25 %)
Průměrné výživové hodnoty v 1 tabletě
energetická hodnota 8,21 kJ (1,96 kcal)
* DDD = doporučená denní dávka