MAXIVITA PREMIUM Zdravé vlasy, nehty a pokožka

Český výrobek
Objednávkové číslo M460
Balení 30 tablet
SUPER CENA  
Cena 1 ks 74,00 Kč (s DPH)SUPER CENA
Pro zdravý růst vlasů, pevné nehty a krásnou pleť.
Komplexní složení výrobku je zaměřeno na podporu zdravého růstu vlasů, nehtů a pokožky. Extrakt přesličky rolní má příznivý vliv na zachování vlasů, nehtů a pokožky v optimálním stavu. Biotin působí jako prevence předčasného vypadávání a šedivění vlasů, pomáhá zachovat jejich hustotu a pevnost. Zinek, stejně jako beta-karoten, pomáhá zpomalovat stárnutí kůže. Beta-karoten má příznivý vliv na ochranu kůže proti nadměrnému působení UV záření.
Vitaminy skupiny B kladně ovlivňují růst buněk a jejich množení, podporují lepší využití vitaminů a přeměnu bílkovin, tuků a sacharidů na energii. Je prokázáno, že jejich nedostatek může způsobit vznik akné, šupinatění kůže, záněty v ústech i na rtech, záněty a praskání kůže, špatné hojení ran, padání a šedivění vlasů, tvorbu lupů, nadměrné maštění pokožky.
Vitamin C výrazně zasahuje do řady životních pochodů. Je nezbytný pro tvorbu kolagenu, který působí podpůrně ve tkáních lidského těla - svalech, šlachách, chrupavkách a kůži. Urychluje hojení ran, zmírňuje bolesti kloubů a svalů.
Beta-karoten je provitaminem A - v játrech se mění na vitamin A v závislosti na potřebách organizmu. Působí stimulačně na imunitní systém, je nezbytný pro normální růst, zdravou pokožku, působí pozitivně na zrakové nervy a zlepšuje vidění.
Zinek je potřebný pro syntézu bílkovin a tvorbu kolagenu. Napomáhá hojení ran, působí příznivě na kvalitu pokožky, vlasů a nehtů a proti akné.
Extrakt přesličky rolní obsahuje koloidní kyselinu ortokřemičitou - nejdostupnější a velmi dobře vstřebatelný zdroj přírodního křemíku. Křemík je stopový prvek nezbytný pro lidský organizmus. Posiluje imunitní systém a má protizánětlivý účinek. Je podstatný pro tvorbu, růst a zajišťování pevnosti a pružnosti kůže, vlasů a nehtů. Váže na sebe vodu, čímž tuto jejich pružnost udržuje. Při stárnutí organizmu klesá hladina křemíku. To se projevuje zhoršením stavu pleti, vlasů i nehtů - pleť je méně pružná, je suchá, s více vráskami, náchylná ke tvorbě strií. Vlasy i nehty jsou lámavé. Dodáním křemíku dochází k obnovování pružnosti a pevnosti pokožky, nehtů i vlasů a docílení stále svěžího a mladistvého vzhledu.
Toto komplexní složení výrobku MaxiVita Zdravé vlasy působí účinně proti lámavosti, šedivění nebo padání vlasů, nadměrnému maštění pokožky, špatnému růstu nehtů, jejich zeslabování či lámání.
Energetická hodnota v 1 tabletě: 12,11 kJ (2,84 kcal), ve 100 g: 1514 kJ (356 kcal).
Doporučené dávkování: dospělí 1 tableta denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.
Doplněk stravy - vitaminové tablety. Se sladidlem. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky.
Balení: krabička se dvěma blistry, obsah 30 tablet (25,65 g).


Aktivní složky v 1 tabletě a % DDD*
vitamin C 60,0 mg (100 %)
biotin 0,15 mg (100%)
vitamin E 10,0 mg (100 %)
vitamin B1 1,4 mg (100 %)
vitamin B2 1,6 mg (100 %)
vitamin B6 2,0 mg (100 %)
vitamin B12 1,0 µg (100 %)
nikotinamid 18,0 mg (100 %)
kyselina pantothenová 6,0 mg (100 %)
kyselina listová 0,2 mg (100 %)
zinek 15,0 mg (100 %)
extrakt přesličky (křemík) 100 mg (7 mg)
beta-karoten 2,0 mg
* DDD = doporučená denní dávka