MAXIVITA BYLINNÝ ELIXÍR Rakytník + vitamic C

Český výrobek
Objednávkové číslo M860
Balení 200 ml
Stav SKLADEM
SUPER AKCE  
Cena 1 ks 59,00 Kč (s DPH)SUPER CENA
Rakytník řešetlákový podporuje imunitní systém a přirozenou obranyschopnost organizmu. Přispívá k normálnímu stavu pokožky a k normální činnosti kardiovaskulárního systému. V tradiční medicíně je rakytník ceněn pro vysoký obsah vitaminu C, E a karotenoidů.

Flavonoidy jsou významné antioxidanty.

Vitamin C je rovněž velmi důležitý pro normální funkci imunitního systému. Přispívá navíc ke snížení míry únavy a vyčerpání a pomáhá chránit organizmus před oxidativním stresem. Sirup je vhodný k dlouhodobému užívání po celý rok, především pak v období podzimu a zimy.

Doplněk stravy – sirup s obsahem extraktu z rakytníku a vitaminu C.

SLOŽENÍ: sacharóza, voda, kyselina L-askorbová, extrakt plodů rakytníku řešetlákového, konzervační látka - sorban draselný, barvivo – beta-karoten.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: děti od 3 do 12 let 1x denně 10 ml (polévková lžíce), dospělí 1-2x denně 10 ml. Před upotřebením protřepat. Případný zákal je způsoben obsahem přírodních látek a není na závadu. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte nejlépe do 2 měsíců.

UPOZORNĚNÍ: není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem. Spotřebujte do konce data uvedeného na obalu.

Obsah: 260 g / 200 ml


Aktivní složky v 10 ml (polévková lžíce) a % RHP*
Extrakt z rakytníku řešetlákového (10 % flavonoidů) (Hippophae rhamnoides) 80 mg (8 mg)
Vitamin C (kyselina L-askorbová) 160 mg (200 %)
* referenční hodnota příjmu