MAXIVITA EXCLUSIVE POSÍLENÍ IMUNITY FORTE+

Se sladidly - S příchutí brusinky
Český výrobek
Objednávkové číslo M858
Balení 45 tablet
MEGA CENA  
Cena 1 ks 122,00 Kč (s DPH)MEGA CENA
Imunita neboli obranyschopnost je funkce organizmu, která brání tělo před škodlivými vlivy. Jestliže je imunita oslabená, tělo je méně chráněno.

MaxiVita® Exclusive Posílení imunity forte+ obsahuje přírodní extrakt z plodů rakytníku řešetlákového, který podporuje imunitní systém a přirozenou obranyschopnost organizmu. Přispívá k normálnímu stavu pokožky a k normální činnosti kardiovaskulárního systému. V tradiční medicíně je rakytník ceněn pro vysoký obsah vitaminu C, E a karotenoidů.

Vitamin C je rovněž velmi důležitý pro normální funkci imunitního systému. Přispívá navíc ke snížení míry únavy a vyčerpání a pomáhá chránit organizmus před oxidativním stresem.

Kombinace přírodního extraktu z plodů rakytníku a vitaminu C je doplněna o nukleotidy. Ty jsou základním stavebním kamenem nukleových kyselin, které se vyskytují v buňkách všech živých organizmů a mají rozhodující úlohu v řadě biologických procesů. Jsou součástí řady důležitých enzymů nezbytných pro nutriční a energetický metabolizmus.

Přípravek je vhodný k dlouhodobému užívání po celý rok, především pak v období podzimu a zimy.

Doplněk stravy – tablety s obsahem nukleotidů, vitaminu C a rostlinného extraktu.

INFORMACE PRO DIABETIKY: neobsahuje cukr.

Doporučené dávkování: dospělí a děti od 6 let 1 tabletu denně rozpustit v ústech. V případě obtíží je možné dávkování zvýšit až na 2 tablety denně. Není určeno pro děti do 6 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Složení: sladidlo – sorbitol, kyselina L-askorbová, extrakt z plodů rakytníku řešetlákového, směs nukleotidů, aroma, protispékavé látky – stearan hořečnatý, polyethylenglykol (PEG 6000), talek, sladidla – sukralóza, citróza (neohesperidin DC).

Upozornění: ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na horní straně obalu.

Obsah: 45 tablet
Hmotnost obsahu: 34,2 g


Aktivní složky v 1 tabletě a % RHP*
vitamin C (kyselina L-askorbová) 80 mg (100 %)
směs nukleotidů (5'-AMP; 5'-CMP; 5'-UMP.2Na; 5'-GMP.2Na) 15 mg
extrakt z rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides) 50 mg
* referenční hodnota příjmu