MAXIVITA EXCLUSIVE MAGNÉZIUM FORTE+

Novinka na trhu při svalovém napětí
Český výrobek
Objednávkové číslo M856
Balení 60 tablet
Cena 1 ks 129,00 Kč (s DPH)Přípravek MaxiVita® Magnézium forte+ obsahuje aktivní látky (hořčík a vitamin B6), které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, normální činnosti svalů a nervové soustavy a k celkovému posílení imunitního systému.

Výrobek je doplněn o kyselinu listovou a vitamin B12, které jsou nezbytné pro tvorbu krvinek a červeného krevního barviva – hemoglobinu. Ten zajišťuje okysličování organizmu a tím i jeho odolnost a výkonnost.

Vitamin C je rovněž velmi důležitý pro normální funkci imunitního systému. Přispívá navíc ke snížení míry únavy a vyčerpání a pomáhá chránit organizmus před oxidativním stresem.

Doplněk stravy – tablety s obsahem hořčíku a vitaminů.

INFORMACE PRO DIABETIKY: neobsahuje cukr.

Doporučené dávkování: dospělí a děti od 12 let 1 tabletu denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Upozornění: ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 oC v dobře uzavřeném obalu. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na vrchní straně obalu.

Složení: oxid hořečnatý, plnidlo – sorbitol, kyselina L-askorbová, protispékavé látky¬ – polyethylenglykol (PEG 6000), stearan hořečnatý, talek, kyanokobalamin, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová.

Obsah: 60 tablet
Hmotnost obsahu: 57 g


Aktivní složky v 1 tabletě a % RHP*
hořčík (oxid hořečnatý) 250 mg (66,7 %)
vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 1,4 mg (100 %)
vitamin B12 (kyanokobalamin) 2,5 µg (100 %)
kyselina listová 200 µg (100 %)
vitamin C (kyselina L-askorbová) 80 mg (100 %)
* referenční hodnota příjmu