EFEKT
Home · Profil firmy Jak objednávat · Dodací a platební podmínky · Odměny-slevy · Kontakt Objednávkový košík
Vyhledat produkt

zadejte kód, název výrobku nebo hledané slovo z popisu

Produkty dle skupin
Prací prášky Tekuté prací prostředky a prací doplňky Avivážní prostředky a škroby Saponáty na nádobí Prostředky na WC, koupelny, kuchyně, desinfekci a okna Čistící krémy a písky Čistící prostředky na podlahy, koberce a nábytek Prostředky do myček nádobí Tekutá a tuhá mýdla Šampóny, sprchové gely, pěny a soli do koupele Kosmetika Betys, masážní a regenerační přípravky Konopná kosmetika Kosmetika z Mrtvého moře Kosmetika na ruce + propolis Ústní hygiena Kosmetika pro muže Kosmetika na tělo Divoká kosmetika Osvěžovače vzduchu Dámská hygiena Toaletní papíry, papírové utěrky a kapesníky Kosmetika pro děti Repelenty Super koncentráty Ostatní domácí potřeby a jiné Nápoje a potravinové doplňky Zelená káva a espresso Vitamíny a doplňky zdravé výživy

Produkty dle značek
100PER Forsil Řada Mr. ExPERt Klasa Efekt Haléřovka Vitali LAURA a LUIGI COLUTTI LAURA a LUIGI COLLINI GILLETTE Betys Divoká kosmetika Kosmetika z Mrtvého moře Predator Tento Revital Maxivita Efekt Foods Pure Way Mr. Profesional Nezařazené

Ke stažení

MAXIVITA HERBAL Ginkgo biloba šumivá

Český výrobek
Objednávkové číslo M463
Balení 20 tablet
Cena 1 ks 55,00 Kč (s DPH)S příchutí zeleného čaje a citronu. 20 šumivých tablet.
Tento preparát je díky kombinaci extraktů z listů stromu Ginkgo biloba a zeleného čaje účinným přírodním prostředkem, který napomáhá k udržení dobrého zdravotního stavu. Pomáhá zvýšit odolnost srdce proti kardiovaskulárním nemocem, ovlivňuje krevní oběh, játra a hladinu cholesterolu v krvi. Rozšiřuje cévy a zvyšuje tak prokrvení celého organizmu, zejména v jeho periferních částech - mozku a končetinách, aniž by však měl negativní vliv na krevní tlak a srdeční rytmus. Posiluje celkovou imunitu organizmu, odstraňuje únavu, zvyšuje schopnost soustředění a účinně zlepšuje paměť. Obě tyto přírodní látky mají silnou antioxidační schopnost a chrání tak organizmus před vlivem volných radikálů nacházejících se v současném znečištěném životním prostředí.
Energetická hodnota v 1 tabletě: 32,16 kJ (7,64 kcal).
Doporučené dávkování: dospělí 1 tableta denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.
Doplněk stravy – tablety s obsahem extraktu gingko biloby a zeleného čaje. Vhodné pro diabetiky. Bez přidaného cukru. Se sladidlem. Není určeno pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Osoby s poruchami krevní srážlivosti by měly užívání přípravku konzultovat s lékařem.
Balení: 20 šumivých tablet (76 g).


Aktivní složky v 1 tabletě (200 ml nápoje)
extrakt zelený čaj 50,00 mg
extrakt ginkgo biloba 10,00 mg
! AKCE ! AKCE !

Katalog ZDARMA

Katalog Efekt v pdf
Chcete-li si stáhnout náš katalog v elektronické podobě, stahujte zde:
- katalog Efekt pdf (10,9 MB)

Objednávka v Excelu
Chcete-li si stáhnout objednávkový formulář v Excelu, stahujte zde:
ceník-objednávka Excel XLS
ceník-objednávka Excel XLSX

Novinky v naší nabídce

NEPŘEHLÉDNĚTE
Zboží do vyprodání zásob

Jak e-nakupovat
Home | Kontakt (c) Copyright 2004-2017 EFEKT a ESC.CZ, všechna práva vyhrazena