EFEKT
Home · Profil firmy Jak objednávat · Dodací a platební podmínky · Odměny-slevy · Kontakt Objednávkový košík
Vyhledat produkt

zadejte kód, název výrobku nebo hledané slovo z popisu

Produkty dle skupin
Prací prášky Tekuté prací prostředky a prací doplňky Avivážní prostředky a škroby Saponáty na nádobí Prostředky na WC, koupelny, kuchyně, desinfekci a okna Čistící krémy a písky Čistící prostředky na podlahy, koberce a nábytek Prostředky do myček nádobí Tekutá a tuhá mýdla Šampóny, sprchové gely, pěny a soli do koupele Kosmetika Betys, masážní a regenerační přípravky Konopná kosmetika Kosmetika z Mrtvého moře Kosmetika na ruce + propolis Ústní hygiena Kosmetika pro muže Kosmetika na tělo Divoká kosmetika Osvěžovače vzduchu Dámská hygiena Toaletní papíry, papírové utěrky a kapesníky Kosmetika pro děti Repelenty Super koncentráty Ostatní domácí potřeby a jiné Nápoje a potravinové doplňky Zelená káva a espresso Vitamíny a doplňky zdravé výživy

Produkty dle značek
100PER Forsil Řada Mr. ExPERt Klasa Efekt Haléřovka Vitali LAURA a LUIGI COLUTTI LAURA a LUIGI COLLINI GILLETTE Betys Divoká kosmetika Kosmetika z Mrtvého moře Predator Tento Revital Maxivita Efekt Foods Pure Way Mr. Profesional Nezařazené

Ke stažení

TOMFIT parafínový zábal s mentolem používaný tradičně v medicíně

DOPŘEJTE SI LÁZEŇSKOU PROCEDURU PRO UVOLNĚNÍ ZTUHLÝCH A BOLAVÝCH KLOUBŮ, SVALŮ A PÁTEŘE V POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA

DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

Český výrobek
Objednávkové číslo P254
Balení 500 g
AKCE běžně 149,00 Kč (s DPH)
Cena 1 ks 139,00 Kč (s DPH)Parafínový zábal TOM FIT působí do hloubky, prokrvuje a pomáhá k udržení tělesné kondice. Je určen pro rehabilitační a sportovní účely. Pod vrstvou parafinového zábalu dochází k účinnému dlouhodobému prohřátí a prokrvení pokožky a k výraznému pocitu úlevy s následným uvolněním svalů a kloubů. Účinek je zvyšován přídavky aromatických látek z léčivých bylin a rostlinných extraktů.
Parafínový zábal TOM FIT je výborný prostředek pro kombinované zeštíhlovací kůry. Je velmi vhodný při stejném způsobu použití k odstraňování nežádoucích tukových polštářků. Pro tento účel doporučujeme používat zejména parafínový zábal s extraktem kopřivy a břečťanu, k přirozeně účinnému boji proti celulitidě.
Pravidelné opakování dokonalého prohřátí pokožky po dobu 30 minut pomáhá dosáhnout příznivého účinku na požadovaných místech.Tukové buňky se tímto způsobem nahřejí na požadovanou teplotu a uvolňují se lépe než s použitím předražených krémů určených proti celulitidě.
Balení rovněž obsahuje: papírové obdélníčky a čistící a tělovou emulzi BETYS. Před aplikací parafínu je velmi dobré místo natřít přiloženou emulzí. Parafín se po proceduře lépe sloupne a nelepí.


! AKCE ! AKCE !

Katalog ZDARMA

Katalog Efekt v pdf
Chcete-li si stáhnout náš katalog v elektronické podobě, stahujte zde:
- katalog Efekt pdf (10,3 MB)

Objednávka v Excelu
Chcete-li si stáhnout objednávkový formulář v Excelu, stahujte zde:
ceník-objednávka Excel XLS
ceník-objednávka Excel XLSX

Novinky v naší nabídce

NEPŘEHLÉDNĚTE
Zboží do vyprodání zásob

Jak e-nakupovat
Home | Kontakt (c) Copyright 2004-2018 EFEKT a ESC.CZ, všechna práva vyhrazena